Tavan armatürü, tavan aydınlatma modelleri arasındadır. Led tavan armatürü, sensörlü tavan armatürü ya da spot tavan armatürü olarak karşınıza çıkabilir. Banyo tavan armatürü en çok kullanılan tavan armatür çeşididir. Tavan armatürü, tavana yapışık aydınlatma modelleridir.

Tavan armatür modelleri, led tavan armatürü, spot tavan armatürü, cam tavan armatürü, sensörlü tavan armatürü, ahşap tavan armatürü, banyo tavan armatürü olarak kendi içerisinde kategorilere ayrılır. Dış mekanda da kullanılabilen tavan armatür modelleri, malzemesine göre iç ve dış mekan aydınlatması olarak seçilebilir. Cam tavan armatür modelleri genellikle banyo tavan armatür modelleridir. Ahşap tavan armatürleri, geniş salonlarda tercih edilebilir. Sensörlü tavan armatürleri kapı girişleri ve dış bahçeler için uygunken, sensörlü tavan armatürleri de ev girişleri için idealdir. Mutfaklarda ise yuvarlak büyük, küçük ya da orta led tavan armatür modelleri tercih edilebilir.

Tavan armatürü seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler arasında en önemlisi tavan armatürünü nerede ve hangi büyüklükte bir alanda kullanacağınızdır. Led tavan armatürleri büyüklü küçüklü olarak her boyutta mevcuttur ve mutfaklar için uygundur. Sensörlü tavan armatürleri, bahçeler, giriş kapıları için oldukça kullanışlıdır. Cam, buğulu cam tavan armatürleri ise banyolar için birebirdir.

Tavan armatür fiyatları, kullanılan malzeme, işçilik ve büyüklüğe göre değişkenlik gösterir. Banyo tavan armatürleri genel olarak her bütçeye uygun olarak bulunabilir. Led armatür fiyatları kullanılan malzemeye göre ve büyüklüğe göre değişkenlik gösterir. Ahşap armatür modelleri ise malzeme ve işçilik dolayısıyla diğerlerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Sensörlü tavan armatür modelleri de her fiyata ulaşılabilir durumdadır. Spot tavan armatür modeller ise farklı bir tarzı yansıtır ve bazen yüksek fiyatlı olabilir. Yine de her bütçeye uygun tavan armatür modeli bulmak oldukça kolaydır.

Masivworks’te istediğiniz tavan armatür modelini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Aplik modelleri için www.masivworks.com a tıklayın, dilediğiniz aydınlatma modeline ulaşın.

Çerez Kullanımı