Tükendi
₺5.999,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺9.499,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺9.999,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺3.999,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
1

Mobilya Modelleri

Mobilya Modelleri, salon, yatak odası, oturma odası için tercih edilen, modern, avangart, klasik gibi seçenekleri bulunana son derece geniş bir kategoriye sahiptir. Koltuk takımı, kanepe, köşe takımı, kitaplık, raf gibi modellere sahip mobilya kategorisi, online mobilya olarak alınabileceği gibi mobilya mağazalarından da satın alınabilir.

Salon mobilyaları, koltuk takımı, l köşe takımı, kanepe, berjer gibi ürünleri kapsar. Elbette dileyenler, salonlarında kitaplık, sehpa, orta sehpa, yan sehpa da kullanabilir.

Modern mobilya modelleri, günümüz mobilya trenlerini takip eden, modaya uygun mobilyalardır. Avangart ise daha gösterişli mobilya modellerini kapsar. Sade mi, yoksa daha gösterişli mobilyalar mı istediğinize dekorasyon zevkinize göre ve ev genişliğinize göre karar verebilirsiniz.

Mobilya fiyatları, tamamen mobilyanın hangi malzemeden yapıldığına göre değişkenlik gösterir. Gerçek ağaçtan yapılan bir kitaplık daha yüksek fiyatlı olacaktır, ancak ağaç kaplama masif ürünleri uygun fiyatlara bulmanız da mümkündür.

Mobilya Modelleri, son dönemlerde çokça seçenek içerir ancak bir evin dekorasyon düzenini baştan aşağı değiştirmek isteyenlerin ilk baktıkları şey koltuk modelleridir. Tabii ki bir raf ya da kitaplık modeli de yaşam alanınızı baştan aşağı değiştirebilir ancak raf ve kitaplık modelinizin diğer mobilya modellerinizle uyumlu olması gerekir.
Kitaplık Modelleri, köşe kitaplık modelleri, cam kapaklı kitaplık modelleri, kitaplık raf, kapaklı kitaplık, ahşap kitaplık, duvar kitaplığı, dekoratif kitaplık olarak değişir. Kitaplık modelini hangi amaçla kullanacağınız bu noktada önemlidir. Dekoratif bir kitaplık mı istiyorsunuz, çok kitabınız var ve düzen mi istiyorsunuz, hem şık hem modern bir kitaplık mı istiyorsunuz karar vermelisiniz.
Sehpa Modelleri ise yan sehpa, orta sehpa, masa olabilen orta sehpa gibi kategorilere sahiptir. Son dönemler de puf modelleri de dekoratif sehpa olarak tercih edilebiliyor. Sehpa seçiminiz tamamen alan genişliğinize bağlıdır. Sehpa seçerken dikkat etmeniz gereken şey ise mobilya modellerinizle uyumudur.

Masivworks, özellikle sehpa modelleri ve kitaplık modelleri konusunda kaliteli, özel işçiliğe sahip tasarım ürünlerle dekorasyon severleri mutlu etmeyi amaçlamaktadır. www.masivworks.com adresine göz atarak siz de aradığınız tasarım kitaplık ve sehpa modellerini mobilya modelleri arasında bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı