KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Masivworks Dış Ticaret, Tasarım ve Danışmanlık-Ömer Lütfi Orhon’a (“Masivworks”) 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) m. 10’dan doğan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek üzere web-sitemizi ve/veya mobil uygulamalarımızı kullanan müşterilerimize aşağıdaki bilgilendirmeyi yapmak isteriz. Masivworks, işbu Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Açıklama metnini yürürlükteki mevzuatta yapılabilecek değişiklikler çerçevesinde her zaman güncelleme hakkını saklı tutar.

 

1)     Masivworks, müşterilerine 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden doğan yükümlülüklerimizin ifası ve daha iyi hizmet vermek amacı ile alışveriş yapan tüm müşterilerinden kişisel bilgilerini talep etmektedir. Bu bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi müşterilerimizin alışveriş deneyimini en iyi şekilde yaşamasına olanak verecektir.

2)     Masivworks, işbu Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Açıklama metninde belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile kişisel bilgilerinizi toplayacak, işleyecek, üçüncü kişilerle paylaşacak ve güvenli olarak saklayacaktır.

3)     Kişisel verileriniz şu amaçlarla kullanılmaktadır:

·         web sitesi/mobil uygulamalar üzerinden alışveriş yapanın/yaptıranın kimlik bilgilerini teyit etmek,

·         iletişim için adres ve diğer gerekli bilgileri kaydetmek,

·         mesafeli satış sözleşmesi ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri doğrultusunda akdettiğimiz sözleşmelerin koşulları ve güncellemeler ile ilgili müşterilerimiz ile iletişime geçmek, gerekli bilgilendirmeleri yapabilmek,

·         elektronik (internet/mobil vs.) veya kağıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek,

·         kamu güvenliğine ilişkin hususlarda talep halinde ve mevzuat gereği kamu görevlilerine bilgi verebilmek,

·         müşterilerimize daha iyi bir alışveriş deneyimini sağlamak, “müşterilerimizin ilgi alanlarını dikkate alarak” müşterilerimizin ilgilenebileceği ürünlerimiz hakkında müşterilerimize bilgi verebilmek, kampanyaları aktarmak,

·         anlaşmalı kurumlarımız ve çözüm ortaklarımız tarafından müşterilerimize öneri sunabilmek, hizmetlerimizle ilgili müşterilerimizi bilgilendirebilmek,

4)     Masivworks ile paylaşılan kişisel veriler, Masivworks gözetimi ve kontrolü altındadır. Masivworks, yürürlükteki ilgili mevzuat hükümleri gereğince bilginin gizliliğinin ve bütünlüğünün korunması amacıyla gerekli önlemleri almak ve uygulamak konusunda veri sorumlusu sıfatıyla sorumluluğu üstlenmiştir.

5)     Müşterilerimize ait kişisel verilerin üçüncü kişiler ile paylaşımı, müşterilerin izni çerçevesinde gerçekleşmekte ve kural olarak müşterimizin onayı olmaksızın kişisel verileri üçüncü kişilere aktarılmamaktadır. Bununla birlikte, yasal yükümlülüklerimiz nedeniyle ve bunlarla sınırlı olmak üzere mahkemeler ve diğer kamu kurumları ile kişisel veriler paylaşılmaktadır. Ayrıca, taahhüt ettiğimiz hizmetleri sağlayabilmek ve verilen hizmetlerin kalite kontrolünü yapabilmek için anlaşmalı üçüncü kişilere kişisel veri aktarımı yapılmaktadır. Üçüncü kişilere veri aktarımı sırasında hak ihlallerini önlemek için gerekli teknik ve hukuki önlemler alınmaktadır.

6)     Bize kişisel verilerinizle ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için [email protected] a e-posta adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı