2018 yılında İstanbul'da kurulan Masivworks, yıllardır biriktirdiği tasarım tecrübesini ürün ve hizmetlerine aktarmak için yola çıktı. Bu süreç içerisinde üzerine koyarak kendisini daima ileri taşıyan Masivworks ekibi, A'dan Z'ye kalite vizyonunu benimsedi. 

 

Tasarım ve imalat deneyiminin yanında müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma vizyonuyla ilerleyen marka, ergonomi ile estetiği her zaman bir bütün olarak hayal etti ve gerçekleştirdi. 

 

600 metrekarelik atölyesinde kendi üretimini yapan Masivworks, büyüme yolunda emin adımlar atıyor. Atölyesinde talepleri doğru şekilde karşılamak adına; akrilik, ahşap, metal üretimi gerçekleştiren marka, aynı zamanda özel proje bazlı dekorasyon ve iç mimari hizmeti de sunuyor. Aydınlatma, mobilya, ev aksesuarlarında ise CE standartlarında ürünler tasarlıyor. 

 

Özel iç mimari proje ve aydınlatma tasarımında uluslararası önemli pek çok marka ile çalışan Masivworks, geniş bir portfolyoya sahip. Markalardan gelen özel isteklere de kurumsal vizyonu dahilinde profesyonel bir yaklaşımla cevap veriyor. 

 

Türkiye'nin dört bir yanına aydınlatma ve tasarım hizmeti sunan Masivworks; İtalya, Romanya gibi Avrupa ülkelerine de ihracat yapıyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı