Tükendi
₺9.499,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺3.999,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
1

Sehpa, bir evin salonunun, bir iş yerinin karşılama alanının ana unsuru sayılabilir. Sehpa, dekoratif ve işlevsel anlamda oldukça önemli bir unsurdur. Yan sehpa, zigon sehpa, orta sehpa gibi seçenekleri olan sehpa modelleri hem bir ev için kurtarıcıdır hem de şıktır.

Sehpa modelleri, orta sehpa, yan sehpa, zigon sehpa, çiçeklik sehpa ve özel tasarım sehpalar olarak kendi arasında çeşitlere ayrılır. Malzeme olarak ahşap sehpa, cam sehpa, mermer sehpa şeklinde kategorilere sahiptir. Dekorasyon ya da yemek yemek, misafir ağırlamak, bir şeyler içmek, çiçek koymak gibi çok amaçlı kullanıma açık olan sehpa modelleri, günümüzün yeni ve pratik masaları olarak da kabul edilebilir. Orta sehpalar, özellikle oturma odalarında masa amaçlı kullanıldığı için oturma grubundan halı rengine kadar uyumlu seçilmelidir. Satın alırken detaylarına dikkat etmeniz gereken orta sehpa modelleri; deri orta sehpa, yuvarlak orta sehpa, dekorasyon amaçlı orta sehpa, modern orta sehpa, ahşap orta sehpa, salon için orta sehpa, oturma odası için orta sehpa, tekerlekli orta sehpa, cam orta sehpa seçeneklerine sahip geniş bir ürün gammına sahiptir. Orta sehpanızı araştırırken mini masa modeli seçimi yaptığınızı da unutmayın. Aynı zamanda hem masa hem orta sehpa olarak kullanılabilen akıllı sehpalar da oldukça kullanışlıdır.

Sehpa seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler arasında en önemlisi salon dekorasyonunuzdur. Halınıza, oturma grubunuza, tv ünitesine uyumlu olması gereken sehpa modelleri seçimi, orta sehpa, yan sehpa, çiçeklik sehpa, zigon sehpa modellerini tek başına mı, kombinasyon olarak mı kullanacağınıza da bağlıdır.

Orta sehpa modelleri, salonun en önemli öğeleri arasında yer alır. Tv ünitesi, halı- kilim, perde-stor gibi detaylarla uyumlu olması gereken orta sehpa modelleri, mermer orta sehpa modelleri, ahşap orta sehpa modelleri, akıllı orta sehpa modelleri, deri orta sehpa modelleri, puf orta sehpa modelleri, cam orta sehpa modelleri olarak kendi içerisinde pek çok farklı seçeneğe sahiptir.

Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz orta sehpa modelleri, günümüzün modern yemek masaları şeklinde de düşünülebilir. İşten döndüğünüzde bir şeyler atıştırırken size yardımcı olmasını isteyeceğiniz bir orta sehpa modeli seçebilirsiniz. Eğer evde çok eşyanız var ama yeriniz yoksa, raflı, açılabilir, kasalı orta sehpa modelleri sizin için biçilmiş kaftan.

Ahşap orta sehpa modelleri, bej rengi, beyaz gibi açık renkli oturma gruplarına çok yakışırken, akıllı sehpa modellerinde beyaz seçeneği, oturma odanızı aydınlatabilir ve pek çok renk ile uyumludur.

Cam orta sehpa modelleri, nostaljiden vazgeçemeyen, camın şeffaflığını sevenler için dizayn edilmiştir.

Mermer orta sehpa modelleri ve deri orta sehpa modelleri ise dekorasyon zevki yüksek kişilerin tercihi oluyor.

Yan sehpa modellerine baktığımızda, çayınızı kahvenizi içerken size arkadaşlık etmesinin yanında kitap dergi okurken de oldukça pratik ürünler olduğunu görürüz. Yine halı, koltuk, oturma grubu ile uyumlu olması gereken yan sehpa modelleri, orta sehpa modelleri ile takım olarak da düşünülebilir. Cam yan sehpa modelleri, ahşap yan sehpa modelleri, yüksek yan sehpa modelleri, alçak yan sehpa modelleri seçenekleriniz arasındadır. Siyah, beyaz, altın, gümüş, kırmızı gibi pek çok renk alternatifi de bulunan yan sehpa modeli seçimi tamamen zevkinize kalmış.

Zigon sehpa modelleri,Türk kültüründe önemli bir yere sahip. Yıllardır rahatça misafir ağırlamamızı sağlayan zigon sehpa modelleri, iç içe geçen, farklı boy sehpalardan oluşur. Cam zigon sehpa modelleri, ahşap zigon sehpa modelleri gibi klasik ürünler her zaman bulunabilirken, ev dekorasyonuza uyumlu, mermer zigon sehpa modelleri gibi farklı seçeneklerle de karşılaşabilirsiniz. Hem yemek sonrası çay-kek gibi atıştırmalıklara eşlik edebilecek, hem misafirlerinizi derli toplu ağırlamanızı sağlayacak zigon sehpa modelleri, ev dekorasyon öğeleri ve orta sehpa modelleri ile uyumlu olmalıdır.

Çiçeklik sehpa modelleri ise balkon, yazlık, oturma odası, ofis gibi yaşam alanlarına renk ve ferahlık katmak için birebir. Yapma çiçek ya da gerçek bitkilerle süsleyebileceğiniz çiçeklik sehpa modelleri, beyaz, ahşap, siyah gibi pek çok farklı renk seçeneğine de sahip. Çiçeklik sehpa modelleri, orta sehpa modelleri, yan sehpa modelleri ve zigon sehpa modelleri ile uyumlu olabileceği gibi tamamen kontrast yaratabilecek farklı, canlı renklere de sahip olabilir.

Sehpa fiyatları, kullanılan malzeme, işçilik, işlev ve büyüklüğe göre değişir. Yine de her eve ve bütçeye uygun sehpa modelini piyasada bulmanız artık mümkün.

Masivworks’te özel tasarım yan sehpa, orta sehpa ve dekoratif sehpa modelleri bulmanız mümkün. Sehpa modelleri için www.masivworks.com u inceleyin, size en uygun şık sehpayı bulun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı